Jednostki Stowarzyszenia

Zostań jednym z nas!

Chciałbyś zostań jednym z naszych wolontariuszy? Czego oczekujemy:

1. Minimum 13 lat
  2. Troszkę czasu
  3. Dobre chęci do pomocy innym
  4. Chęć poznawania nowych ludzi oraz zdobywania nowych umiejętności

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania poniżej znajduje się kilka wskazówek jak się z nami skontaktować:

Odwiedź naszą siedzibę - Zamek Oleśnicki (zapytaj na recepcji o SIM)

Zadzwoń do nas - Wiceprezes Michał Kowalczyk -785-212-380 lub Mariusz Pelczarski -783-003-869

Załącznik nr 1

do uchwały nr 2/2014 z dnia 13.09.2014 r.

Statut Stowarzyszenia

Samodzielna inicjatywa młodzieży”

Statut należy do stowarzyszenia Samodzielna Inicjatywa Młodzieży.

ROZDZIAŁ I

Postanowienia Ogólne

Odznaczenia

Nasze stowarzyszenie posiada wewnętrne odznaczenie "Zasłużony dla SIMu" które wręczamy osobom i instytucją które Nas wspierają "

Poniżej zamieszczamy regulamin:

Regulamin odznaczeń Zasłużony dla SIMu.

Brązowe odznaczenie

Zarząd

Zarząd Stowarzyszenia:                                                                                     Komisja Rewizyjna:

Prezes Zarządu: Aleksandra Kowalczyk                                                    Przewodnicząca: Marta Śliwecka

Ratownicy

Grupa niezwykłych ludzi którzy posiadając sporą wiedzę ratowniczą ćwiczą i się chętnie dzielą swą wiedzą wszystkim zainteresowanym.

lider: Jakub Kowalczyk

Poznaj nas:

Wolontariat

Największa Grupa w naszym stowarzyszeniu skupiająca ludzi lubiących pomagać innym ludziom m.in poprzez organizację wydarzeń wolontariackich dla potrzebujących jak zbiórki żywności przed świętami czy zbiórki publiczne dla ludzi potrzebujących.

lider: Aleksandra Kowalczyk

Nasi wolontariusze